Kurs hipnozy czy zniżka na Hipnosencję?

Tekst gościnny od naszego zaprzyjaźnionego Hipnotyzera, Kamila Walaszczyka, który odpowiada na kilka kwestii związanych z hipnozą.

Ile kosztuje kurs hipnozy?

Kamil HipnotyzerKurs hipnozy kosztuje od 1000 zł wzwyż, jednak wszystko zależy od celu i jego przeznaczenia, a także miejsca. Jeśli ma to być prosty kurs autohipnozy, to jego koszt wyniesie faktycznie około 1000 zł, ale nie licz że w 3 dni staniesz się władaczem umysłów:) Nauczysz się najprostszych metod programowania nawyków, wprowadzania w trans itd. (czyli to co w Hipnosencji masz nie za 1000 zł, tylko za niecałe 60 zł).

Najdroższy kurs na którym z jakim się spotkałem, kosztował 10 000 dolarów i odbył się w Las Vegas, ale pocieszę Was że są znacznie droższe kursy, warsztaty i szkolenia z hipnozy.

Ile trzeba się uczyć na hipnotyzera?

Jeśli chcesz w przyszłości zostać hipnotyzerem tak jak ja i pomagać innym, musisz liczyć się z ciągłym kształceniem. To nie jest kwestia roku czy 5 lat studiów, tutaj nauka wygląda nieco inaczej. Najpierw nauczysz się prostych rzeczy z samym sobą, później będzie można te proste rzeczy stosować na innych, a później coraz głębiej i głębiej, do momentu aż będziesz w stanie pomagać w leczeniu fobii czy kłopotów z pamięcią. Jednak jeśli uczysz się mniej niż 10 lat i nie miałeś przynajmniej 1000 klientów, to uważaj z określaniem siebie mianem hipnotyzera.

Jakie są możliwości hipnozy?

O tych można by mówić naprawdę bardzo wiele, niektóre znajdziesz na przykład tutaj: http://hipnosencja.pl/blog/hipnoza/co-mozna-zrobic-z-hipnoza/ o innych pisano na tym blogu wcześniej, jednak pamiętaj że hipnoza nie ogranicza się tylko to psychologii, z odpowiednimi mechanizmami, możesz dokonać nawet zmian fizjologicznych, co jest naprawdę niesamowite.

Chcę poddać się hipnozie – gdzie?

Możesz iść do hipnotyzera, koszt wizyty to około 100 – 300 zł, czasem znacznie więcej za godzinę. Zazwyczaj na jednej wizycie się nie obędzie. I jeśli masz jakiś poważny problem i chcesz spróbować go rozwiązać dzięki hipnozie, to koniecznie to przetestuj.

Wiele kwestii takich jak:

  • motywacja do zarabiania,
  • motywacja do pracy,
  • wspomaganie odchudzania,
  • poprawa samopoczucia,
  • i wiele innych miękkich kwestii,

możesz znaleźć w pakiecie Hipnosencja, czyli pakiecie hipnozy w postaci nagrań mp3, których możesz samodzielnie odsłuchiwać, gdziekolwiek chcesz i kiedykolwiek chcesz.

Większość ludzi których znam, po raz przebytej hipnozie, wracają do niej z różnych powodów. Chcą rozwiązać inne problemy, chcą się pozytywnie naładować, chcą utrwalić sugestie z poprzednich sesji. I wszyscy Ci, którzy wracają, są jednoznacznie zadowoleni, zaś wielu z nich przychodzi z przyjaciółmi, partnerami, rodzinami itd.

Zapraszam i Ciebie:)

Karol W. Hipnotyzer


Od nas 15%

15 zniżki na hipnozęA jeśli zaciekawił Was wywód Kamila na kwestię hipnozy, to mamy dla Ciebie niespodziankę. A mianowicie 15% zniżki na cały pakiet Hipnosencja, czyli nagrań do Hipnozy w wersji mp3. Tutaj znajduje się zakładka sklepowa: Pakiet Nagrań do Hipnozy Hipnosencja, na której możesz kupić wszystkie nagrania, zaś wpisując kod promocyjny: KUPON15 cena za zamówienie automatycznie obniży się o 15%

Kupony rabatowe są limitowane, dlatego warto się pośpieszyć, gdyż ta zniżka na Hipnosencję, za kilka dni może być już nieaktywna.

 

Kurs hipnozy czy zniżka na Hipnosencję? 4.50/5 (90.00%) 2 votes

POLUB NAS i odbierz rabat na produkty Intensiver

.

7 thoughts on “Kurs hipnozy czy zniżka na Hipnosencję?

  1. Byłem kiedyś na kursie hipnozy. Nauczyłem się prostego wprowadzania w trans hipnotyczny, za pomocą indukcji. Jest kilka prostych technik, ale trzeba dużo ćwiczyć.

    1. Też spróbuję. W razie czego będę pisać tutaj 😉 Hipnoza ostatnio stała się popularna, stąd moje zainteresowanie tym tematem.

  2. Kurs hipnozy to nie wszystko. Mi jeden hipnotyzer pokazał jak hipnotyzować i on mówi, że to jest kwestia wyczucia itd., ale zanim ja kogoś zahipnotyzuję, to minie setki godzin ćwiczeń, wpadek, pracy nad intonacją, gestykulacją, etc. Lepiej skorzystać z wiedzy innych niż uczyć się wszystkiego samodzielnie.

  3. Zgarnąłem zniżkę, a pakiet naprawdę ciekawy. Oczywiście na jakiś fajny kurs hipnozy tez bym się wybrał, czemu nie. Jak tylko czas i środki pozwolą, to lecimy:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *