Jak wybrać wybory w Polsce? Czy wiara wystarczy

jak wygrać wyboryOstatnio było w naszym kraju głośno o tym temacie, jednak ten wpis nie będzie typowo polityczny, a raczej psychologiczny o możliwościach jakie daje nam zestaw cech dobrego polityka. Jeśli startujesz do wyborów (jakichkolwiek), to warto mieć w sobie te cechy i wykorzystać je w swoich działaniach.

Najlepsi politycy mają silną wiarę w siebie

Możemy im zarzucać różne rzeczy, ale wiary i pewności siebie na pewno im nie odmówimy. Te dwie cechy przydają się do osiągania ich celów.

Ale przecież silna wiara nie wystarczy, trzeba też działać.

Wiara mobilizuje działania

Jeśli Ty uwierzysz, że możesz wygrać ze swoimi konkurentami, to Twoje działania będą tak zdeterminowane i tak nastawione na sukces, że każda decyzja, postępowanie, słowa, będę determinowane przez tę wiarę.

Pewność siebie – ale taka zdrowa pewność siebie, to cecha nie tylko polityków, ale także sportowców, managerów i ludzi, którzy wiele w życiu osiągają. Tego można się nauczyć – tak samo jak można to w sobie popsuć…

Ludzie którzy boją się życia

Typy osobowości można by klasyfikować w nieskończoność, jednak z takich dwóch podstawowych, ludzi można by podzielić na pewnych siebie i tych, którzy boją się życia. Boją się decyzji, boją się podjąć działanie i wszystko co zrobią, jest przez nich krytycznie oceniane.

Tymczasem osoby pewne siebie, które mają wiarę, często myślą i od razu robią, co bardzo często wychodzi im na plus.

Jak już wspomniałem, taką zdolność da się w sobie wyrobić, wystarczy popracować nad swoim charakterem.

Jak wyrobić sobie wiarę w siebie?

Ja proponuję Hipnozę Sukcesu! Czym jest hipnoza sukcesu i na czym ona polega? Otóż w transie, musisz otrzymać takie sugestie i odblokować takie sektory w swojej podświadomości, aby wierzyć w siebie i nie oceniać się krytycznie przy każdej możliwej okazji.

Aby to co mówisz, robisz, to jak się ubierasz, a nawet jak chodzisz, było dla Ciebie przyjemne i „lekkie”, aby nie sprawiało Ci skrępowania.

Wtedy:

 • większość relacji z ludźmi będzie łatwiejsza,
 • twoje decyzje będą podejmowane z rozsądkiem, a nie pod presją,
 • Twój wizerunek będzie bardziej akceptowalny przez samego Ciebie, co dalej nakręca pozytywne emocje.

Czasem aby wygrać wybory, wystarczy jedna mała mina…

Nie zdajemy sobie sprawy jak PODEJŚCIE do życia, może wpływać na nasze codzienne życie. Czasem jedna mina, jeden grymas twarzy czy gest, może wyrazić więcej niż 100 słów i odbiorcy to wyłapią. To samo jest z relacjami międzyludzkimi. Nawiązywanie współpracy z opozycją czy rozmowa z potencjalnym wyborcą… To czy wierzymy w siebie i mamy tę niesamowitą pewność, może zmienić los wydarzeń nawet o 180 stopni.

Hipnosencja to…

Hipnosencja to pakiet nagrań hipnotycznych, do samodzielnej hipnozy, który zawiera między innymi nagranie Hipnoza Sukcesu. Po regularnym odsłuchiwaniu tego nagrania i odbieraniu sugestii w transie, poprawisz swoją osobowość i zdobędziesz cechy takie jak:

 • pewność siebie,
 • władczość,
 • przywództwo,
 • silna wiara we własne możliwości,
 • kontrola nad sobą i nad sytuacją.

Adam z portaluPolecam Serdecznie

Adam, sympatyk i zadowolony klient 🙂

P.S. Czy teraz już wiesz jak wygrać wybory?

Oceń

POLUB NAS i odbierz rabat na produkty Intensiver

.

3 thoughts on “Jak wybrać wybory w Polsce? Czy wiara wystarczy

 1. Niestety na wybory w Polsce idą osoby, które są znane w okolicy. Najczęściej jacyś przedsiębiorcy, działacze społeczni, jacyś lekarze itd. Mało kto z nich potrafi zarządzać czymkolwiek, a później jest jak jest, że nie potrafią głupiej dotacji poprowadzić do końca.

 2. Teraz w tym okresie, to temat na topie powinien raczej brzmieć jak powtórzyć wybory, albo jak wygrać powtórzone wybory. Już przed wyborami wiadomo kto zostanie wybrany, więc co się spinać 🙂

  1. Kiedyś słyszałem taki kawał: znajomi postanowili głosować gdzie jadą, nad morze czy w góry. Oddali swoje głosy na kartkach i po podliczeniu wgrało PSL 😀

   A memy jakie widziałem z PSL, to masakra, że np. PSL rządzi w całej Europie, a tylko w Hiszpanii PO, a gdzieś tam pod Grecją PIS 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *